Czołem!
 
Nazywam się Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności.

Prowadzę bloga, YouTube'a oraz podcast  i instagram o nadziei, skuteczności, ogarnianiu codzienności i szukaniu sensu w życiu. Zajmuję się też wysokosprawczością

Lubię kawę, sernik, seriale i gry wideo. To jest mój newsletter.

Jeśli chcesz rzucić okiem na politykę prywatności, która zostanie zastosowana do Twoich danych - czeka ona tutaj.

W skrócie: codziennie karmię Twój mail kawą i churrosami, a w deszczowe wtorki przykrywam kocem i osobiście śpiewam piosenkę "Malinowy Król" z repertuaru Urszuli. Czemu akurat tę piosenkę? Nie wiem, to Twój adres e-mail. Jest dziwny, ale się polubiliśmy. Co prawda doceniłbym uprzedzenie, że reaguje alergicznie na cynamon, no ale ostatecznie nie stało się nic złego i teraz w zasadzie nic nam nie przeszkadza spędzać pogodnych dni na strzelaniu z łuku, spacerach i - ewentualnie - okazjonalnym obgadywaniu sytuacji na świecie.

A na serio: w poniedziałki dostaniesz ode mnie coponiedziałkowy głask (dłuższy mail z jakąś myślą, raczej pogodną), a w każdy piątek wyślę Ci copiątkowy szturch (krótszy mail z jakimś pytaniem, raczej wymagającym odwagi). Ponadto czasem wysyłam coś dłuższego, od czasu do czasu informację o nowych publikacjach, a od wielkiego dzwonu - depeszę o premierze lub zniżce na moje produkty.

Życzę dużo piękna!

- Andrzej
* oznacza wymagane